Автоексперт розповів, чому не слід дозволяти співробітнику АЗС заправляти машину

0
89
UPG
Практично на всіх АЗС є співробітники, які допоможуть заправити машину. Втім, не завжди варто довіряти їм – розповів автомобільний експерт.

“Поки що на наших дорогах абсолютна більшість автомобілів рухається двигунами внутрішнього згоряння. А, значить, нам з вами доводиться постійно поповнювати запаси палива в баках, що стрімко порожніють. І на АЗС вже давно влаштувалися заправники, які істотно полегшують процес і заробляють при цьому своє невелика винагорода З одного боку, це дуже зручно Вам не потрібно нічого робити Сказали скільки і якого бензину вам залити і забули про цю проблему, зосередившись на процесі оплати.

Однак цей сервіс має одну неприємну особливість. Віддаючи відповідальну і навіть небезпечну операцію на відкуп сторонній людині, ми втрачаємо контроль над нею. Природно, що і сам заправник, що працює в не найкомфортніших умовах, може помилитися і, наприклад, просто подряпати ваш автомобіль заправним пістолетом. Або навіть по неуважності налити не те паливо.

Крім того, часто водії, думаючи, що співробітник АЗС вже витяг пістолет із заправної горловини та закрив її пробкою, починають рух до того, як це станеться насправді. Внаслідок цього ушкоджується не тільки автомобіль, а й обладнання заправної станції. А це загрожує не лише фінансовими втратами та тривалими розглядами. Може трапитися і пожежа. Так що якщо ви ще пам’ятаєте, як самостійно заправити свою машину, буде не зайвим виконувати цю операцію самому. Якщо ж ви довіряєте її заправнику, то, як мінімум, необхідно ретельно проконтролювати, що він все робить правильно і акуратно”, – зазначив експерт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.