Чому холостий хід небезпечний для двигуна

0
460

Експерти розповіли про негативний вплив холостого ходу на силовий агрегат авто.

Нагадаємо, що найчастіше холостий хід застосовується при прогріванні мотора перед поїздкою. В такому ж режимі двигун може функціонувати, коли машина стоїть в пробці. В першу чергу, вплив холостого ходу в залежності від типу двигуна змінюється. Подібний режим може істотно посилити знос, якщо мова йде про малооб’ємних турбодвигунах, якими в даний час і оснащують більшість сучасних авто.

Інша проблема, що сприяє посиленню ступеня зносу двигуна, полягає в роботі масла, оскільки низькі обороти призводять до порушення ефективності його циркуляції в системі. Негативні наслідки холостого ходу найчастіше стосуються і свічок запалювання, на яких в результаті роботи в подібному режимі може утворюватися нагар, внаслідок чого відбувається зниження продуктивності агрегату і збільшення витрати пального. Холостий режим також робить негативний вплив і на вихлопну систему.

Читайте також  Топ-7 б/у автомобилей, у которых есть проблемы с надежностью (фото)

Короткі епізоди роботи двигуна на холостому ходу, цілком можливо, що ніяк не позначаться на ньому, в той же час, наприклад, прогрівати мотор на холостому ходу все ж слід приблизно 5 – 10 хвилин, але ніяк не 20 хвилин. Як правило, час безпечного функціонування двигуна в режимі холостих обертів вказано в інструкції по експлуатації авто.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.