З експортом нафтопродуктів з Білорусі не буде проблем

0
59

Президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що поставки нафтопродуктів в Україну та інші країни будуть здійснюватися в запланованих обсягах. Він додав, що питання експорту нафтопродуктів обговорювалося в ході зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

За словами Олександра Лукашенка, уряду Білорусі і Росії пропрацювали питання поставок нафтопродуктів. Було прийнято рішення виконати раніше затверджені домовленості.

«По поставкам нафти для НПЗ Білорусі ніяких проблем не буде, так було сказано президентом Росії. Як і з поставками нафтопродуктів і на ринок Росії, і на зовнішній ринок », – говорить Олександр Лукашенко.

Додамо, що в квітні і травні поточного року питання з поставками палива з Білорусі залишався не вирішеним. По-перше, Мозирський НПЗ закривається на плановий ремонт. По-друге, після введення Україною санкцій, які стосуються заборони на авіаційне сполучення між країнами. До останнього часу Білоруська нафтова компанія не підтверджувала поставки бензину А-95 на червень в Україні.

Відзначається, що нафтопродукти білоруського виробництва покривають 50% паливного ринку України.

Джерело:  авто24

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.