Названі п’ять ознак «битого» автомобіля

0
1451

Придбання вживаного транспорту є непростою справою, адже покупка може обернутися проблемами, якщо не помітити, що автомобіль побував в ДТП. Фахівці вирішили перерахувати ознаки машини, яка потрапила в аварію.

Стару машину, що потрапила в аварію, може видати лакофарбове покриття. Якщо воно блищить, як у нового автомобіля, це може означати, що транспортний засіб перефарбовували після удару. Якщо перефарбовувалися окремі частини машини, вони можуть відрізнятися один від одного відтінком або типом фарби, що теж можна помітити при уважному огляді.

Кріпильні елементи і зварювальні шви повинні бути пофарбовані і рівні, а також не пошкоджені. В іншому випадку перед покупцем може бути автомобіль зі зміненої деталями, які були пошкоджені в ДТП.

Читайте також  Назвали найбажаніші автомобілі класу люкс

Автомобіль, який побував в аварії, може видати себе нерівними проміжками між кузовними панелями. Крім того, у «битою» машини можуть погано закриватися двері.

Машину, що побувала в ДТП, можна визначити по освітлювачі. Наприклад, права фара виглядає звичайно, а ліва «виблискує», немов тільки з магазину. Це означає, що лівий освітлювач був недавно замінений.

 

 

«Битість» машини можна побачити і по її салону. Якщо гримить і скрипить пластик це може вказувати на те, що автомобіль побував в аварії.

ДЖЕРЕЛОversiya.info
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.