«Заряджений» Mercedes-Benz G-Class від AMG дебютує в 2018 році

Час читання: < 1 хв.
0

Нове покоління рамного позашляховик Mercedes-Benz G-Class дебютувало всього кілька тижнів тому на міжнародному автосалоні в Детройті, але інформація про «гарячої» версії від підрозділу AMG була озвучена. Не так давно розробники повідомили, Mercedes-AMG G63 буде представлений вже в нинішньому році.

Ян Джеймс, маркетинговий менеджер модельної лінійки Mercedes-Benz G-Class, під час спілкування з журналістами американського автомобільного видання Automotive News натякнув, що «заряджений» Mercedes-Benz G-Class від підрозділу AMG намічений на 2019 модельний рік. Очевидно, що модель представлять публіці вже в нинішньому році.

Журналісти очікують, що новий Mercedes-AMG G63 може бути показаний гостям міжнародного автосалону в Женеві, який почне свою роботу вже в березні нинішнього року. На даний момент німецькі розробники вже розсекретили G-Class AMG Line, який має лише візуальні спортивні нововведення.

Поряд з цим інсайдери повідомляють, що модель Mercedes-AMG G65 може бути і зовсім виключена з лінійки, так як мотор V12 тепер зарезервований виключно для розкішних моделей Maybach. Крім того, пізніше позашляховик отримає екстремальну версію 4X4.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.