Головна Авто Автоексперти назвали ТОП-3 кращих б/у іномарок

Автоексперти назвали ТОП-3 кращих б/у іномарок

0
892
Які б / у автомобілі можна придбати, не боячись, що зустрінеш на СТО на довгий час.

Напевно, кожен власник авто хотів би мати надійного залізного друга, яка б не приносив проблеми і його не доводилося б часто ремонтувати.

Такі автомобілі є, і на ринку підтриманих авто можна їх цілком можна зустріти, пише mashyna .

Експерти провели аналіз і розповіли, які б / у автомобілі можна придбати, не боячись, що зустрінеш на СТО на довгий час.

Отже, перше місце у Skoda Octavia А5 . Чешкий ліфтбек цілком надійний, а його кузов має досить хорошу стійкість до корозії. Салон досить просторий. А5 можна придбати в бензинової і дизельної версії. Серед найпопулярніших 1.6 MPI на 102 к.с., 1.8 на 150 к.с. і 2.0 потужність 150 к.с. на бензині. Дизелі представлені моторами на 1.9 і 2.0 літрів потужністю за 105 і 140 к.с.

На другому місці  Nissan Almera Classic . Простота конструкції і надійність матеріалів. По комфорту не можна сказати, що один з кращих, але для наших доріг в якості ходових якостей дуже непоганий. У даного Almera тільки один бензиновий двигун об’ємом в 1.6 літра і потужністю 107 к.с.

Третє місце у  Toyota Corolla . Досить вдале авто завдяки надійним агрегатів і досить простої конструкції. У Corolla витривала підвіска, а на ринку до цих пір можна зустріти таку модель, яка не потребуватиме додаткових вкладень. У даного автомобіля представлені тільки бензинові двигуни робочим об’ємом в 1.3, 1.4 і 1.6 літра з найпотужнішим мотором 124 к.с.

На ринку даних моделей можна зустріти в надлишку, але от щоб знайти по-справжньому хороший екземпляр, необхідно попрацювати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.