Найгірші кросовери з пробігом: рейтинг

0
3428

Популярність кросоверів стрімко зростає, а отже, питання вибору правильного транспортного засобу стає дедалі актуальнішим, адже Джим Стерлінг, автор YouTube-каналу DefinitelyNotAGuru, розповідає про три моделі позашляховиків, які він категорично не радить купувати з пробігом.

Під номером три у списку – Land Rover Discovery Sport, який випускається з 2014 року по теперішній час. Майже половина власників стикалися з різноманітними проблемами, включаючи вихлопні гази і несправності двигуна.

Друге місце у списку ненадійних вживаних автомобілів посідає Peugeot 2008 другого покоління, що випускався з 2013 по 2019 рік, більше половини власників якого стикалися з різними проблемами з вихлопною системою, підвіскою, акумулятором, електричною та паливною системами.

Нарешті, Джим підкреслив, що попереднє покоління Land Rover Discovery також було одним з найменш надійних автомобілів. Більше половини власників цієї моделі повідомили про цілий ряд проблем, включаючи проблеми з двигуном, підвіскою, акумулятором, гальмівною, електричною та паливною системами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!