Названо переможців “Електромобіль 2024 року”

0
539
Названо переможців

Tesla Model 3 , яка вже здобула чимало похвал, тепер може пишатися званням «Електромобіля року 2024». Вона стала абсолютним переможцем у щорічному конкурсі, залишивши позаду інших претендентів.

Минулого року лідером став Mercedes-Benz EQE , який і цього року знову зайняв місце на подіумі. Переможці були обрані у трьох сегментах, і, на думку журі, Mercedes є найкращим у найвищому сегменті. Opel Corsa Electric був визнаний найкращим у середньому сегменті, в якому домінує Stellantis , а  Tesla Model 3 – у високому. Вибір EV  року проводиться щорічно Асоціацією Ділових Водіїв разом із Eneco eMobility, LeasePlan, AD та AutoWeek.

Результати конкурсу виявилися досить несподіваними з огляду на те, що Model 3  вже давно на ринку. Більше того, всі переможці минулого року знову опинилися серед найкращих, а новинки 2023 року не змогли зайняти жодного із призових місць. Tesla виділилася завдяки своїй привабливій ціні та відмінним характеристикам водіння.

Volvo EX30 було названо «Обіцянням 2024 року». Цю модель поки не оцінювали на основі даних, але очікування від неї високі завдяки чудовим характеристикам водіння.

Переможці:

“Середній сегмент”

– Opel Corsa Electric

– Fiat 500e

– Peugeot e-208

“Високий сегмент”

– Tesla Model 3 (також абсолютний переможець)

– BMW i4

– Tesla Model Y

“Топ – сегмент”

– Mercedes-Benz EQE

– BMW i5

– Xpeng G9

Критерії оцінки:

Для визначення переможців враховувалися такі чинники, як запас ходу, швидкість зарядки, доступність, обсяг продажу, можливість буксирування, ціна, зручність використання, характеристики водіння та вартість лізингу. Дані за дев’ятьма критеріями потім оцінювалися з урахуванням ваги кожного з них, при цьому характеристики водіння мали більшу вагу у підсумковому рішенні журі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!