Перераховано основні критерії вибору авто

Експерти провели опитування серед 1,5 тисячі автомобілістів і з'ясували, за якими критеріями автовласники вибирають автомобіль.

0
205

За отриманими даними, на дизайн спираються 29% респондентів. На другій позиції практичність і місткість транспортного засобу. За ці показники проголосували 16% опитаних. Майже 14% учасників опитування зізналися, що звертають увагу на надійність автомобіля. Для 13% респондентів пріоритетна продуктивність силового агрегату, а для 10% – тип приводу.

На дорожній просвіт, витрата палива і комплектацію звертають увагу майже 9% водіїв. Бренд машини виявився майже не важливий споживачам – про це критерії говорять тільки 3% опитаних.

Найважливішим критерієм при придбанні машини з пробігом залишається стан головних вузлів і двигунів – так відповіли 29% респондентів. Ще 25% опитаних приділяють увагу стану корпусу. Пробіг є ключовим критерієм при виборі авто для 18% учасників опитування.

Читайте також  Чому на автомобілі не можна починати рух відразу після запуску мотора

Цінник транспортного засобу важливий лише для четвертої частини респондентів. Опитані приділяють увагу поточним витратам у вигляді обслуговування, ремонту, а також ліквідності і репутації моделі.

Крім цього, фахівцям вдалося дізнатися, чи збираються  водії найближчим часом купувати автомобіль. Майже 44% респондентів дали позитивну відповідь: дві третини з них вивчають варіанти на «вторинці», інші – розглядають тільки нові транспортні засоби.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.