Чому автомобіль збільшує витрату палива

0
58

Постійне зростання цін та паливо змушує автомобілістів економити. Але буває так, що машина починає витрачати в рази більше, ніж треба. В чому причина?

Найпоширенішою причиною збільшення витрати палива визнано невідповідний тиск в шинах. Занадто низький тиск прискорює знос покришок і збільшує споживання палива автомобілем.

Більш серйозна проблема – свічки. Коли термін експлуатації свічок приходить до кінця, збільшується витрата палива. Також проблема може бути в поломці котушок запалювання або в проводці.

Сильно забруднені паливні та повітряні фільтри також впливають на витрату палива. Вони утворюють свого роду пробку і знижують тиск. Як наслідок, інтервал відкриття форсунок підвищується, а система не встигає перебудуватися.

Варто проконтролювати стан датчик витрати повітря і випускний тракт автомобіля – вони могли розгерметизуватися. У цьому випадку буде потрібна допомога фахівця.

В автомобілях з великим пробігом може з’явитися проблема з поршнями. Усунути неполадку складно і дорого. Знос елементів поршневий знижує компресію в циліндрах, що неминуче збільшує апетит двигуна. В результаті паливо згоряє не повністю, що збільшує його витрата.

Зараз читають  Електромобіль – це дорого чи нормально? Експерт порахував усі витрати

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.