Як визначити реальний пробіг автомобіля: з’явився простий прилад

0
207

Діагностичні сканери дозволяють отримувати дані по пробігу, які зберігаються в різних електронних блоках автомобіля.

Компанія Bosch розширила можливості діагностичного комплексу за рахунок нової функції визначення пробігу автомобіля у кількох блоках керування. Що правда, така функція може використовуватись далеко не на всіх автомобілях.

Як повідомляє прес-служба німецького виробника автокомпонентів, компактний діагностичний комплекс KTS 250 дозволяє отримувати дані про реальний пробігу, який зберігається в різних електронних блоках автомобіля. Порівнявши ці дані з показниками одометра, можна визначити, чи проводилися якісь маніпуляції з одометром машини. Проте якщо данні про пробіг були відкоректовані в усіх блоках – визначити реальний пробіг такий прилад не зможе.

Даний фактор може істотно вплинути на реальну вартість автомобіля, що в рівній мірі важливо як для оцінки лізингових автомобілів, так і при покупці машин з пробігом у компаній або приватних осіб. Крім того, параметр реального пробігу важливий для страхових компаній, які розраховують виплати або вартість ремонту після ДТП.

Читайте також  Коли пора змінювати зимові шини на літні

Швидко визначити реальний пробіг автомобіля вийде не завжди – в більшості машин показання одометра можна змінити, не вдаючись до складних технічних операцій. Тобто якщо пробіг скрутив аматор, то прилад це визначить. Якщо справою займався професіонал – ні.

Варто зазначити, що вартість Bosch KTS 250 в Україні близько 2 тисяч євро. Крім того програмне забезпечення цього приладу потрібно оновлювати, за що теж доведеться платити. Тож використання такого обладнання може бути виправданим лише у комерційних цілях.

Фахівці оцінюють кількість автомобілів зі “скрученим” пробігом на дорогах як дуже високу. За даними німецького автоклубу ADAC і поліції Німеччини, з заниженими показниками на одометрі продається в країні кожен третій старий автомобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.