Названі найвигідніші іномарки з АКПП

Фахівці вирішили підрахувати, які з бюджетних моделей з АКПП є найдешевшими в експлуатації при підрахунку річних витрат на їх ремонт і обслуговування.

0
541

Для порівняння були взяті французький Renault Logan, корейський Kia Rio і чеський Skoda Rapid. Кожен з них оснащений автоматичною трансмісією і у них є ще одна спільна риса – вартість даних автомобілів складає до 500 тис гривень.

Logan комплектується мотором 1,6 л (102 к.с.), а утримання таких агрегатів зажадає щомісяця біля 7 тис гривень. Корейська KIA Rio оснащується 1,4-літровим мотором на 100 к.с. При цьому модель ще й дорожча, ніж Logan, але щомісячні витрати на його експлуатацію становитимуть біля 6 тис гривень. Ще більш високу вартість має ліфтбек Skoda Rapid з 1,6-літровим двигуном, віддача якого становить 110 к.с. Щомісячні витрати на його утримання обійдуться власникові у 7 тис гривень.

Найдорожча заправка обійдеться для Renault Logan – більше 150 тис гривень за 5 років або за 100 тис. км пробігу. Модель KIA Rio при таких умовах витратить палива всього на 100 тис гривень, а Skoda Rapid – майже також 100 тис гривень. Ще Kia Rio виявиться вигідніша по податках і витратах на техобслуговування, але буде дорожче по страхуванню – тут лідирує Skoda Rapid.

При цьому Renault Logan виявиться трохи вигідніша «корейця» за витратами на страховку. А ось на Skoda Rapid доведеться більше витратитися при покупці шин, оплати податків і проходженні техобслуговування. Таким чином, фахівці «Автостат» схиляють росіян до придбання Kia Rio, хоча надійність агрегатів і фактичні витрати на ремонт машин в даному рейтингу не враховувалися.

Читайте також  Названо 5 авто, которым больше всего отдают предпочтение
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.