Експерт назвав п’ять неочевидних речей, які варто тримати у машині

Час читання: < 1 хв.
0
Експерт назвав п'ять неочевидних речей, які варто тримати у машині

Складено список неочевидних речей, які потрібно тримати у машині. Зазвичай водії возять із собою аптечку, аварійні трикутники, інструменти та іноді вогнегасник. Але професіонали повинні бути готові до будь-якої ситуації, тому тримають при собі і склобій, і ізотермічні ковдри, і навіть протипожежне полотно, яким можна згасити моторний відсік, що спалахнув.

Крім звичних аптечок, світловідбивних жилетів і вогнегасників, у його наборі є предмети для зовсім нештатних ситуацій. Наприклад, склобій з інтегрованим стропорізом, з якого при натисканні кнопки вистрілює сердечник і розбиває вікно машини; протипожежне полотно з температурною межею 600 градусів; а також розкладна пилка, вогнетривкі рукавички та ізотермічні ковдри.

Вогнегасників одразу два, причому чотирикілограмові. Є цілих три знаки аварійної зупинки, кровоспинні джгути, у тому числі з туринкетом з комірним механізмом, кілька пляшок з чистою питною водою та стандартна автомобільна аптечка.

У ній, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я РФ № 1080н, повинні бути медичні маски, рукавички, бинти, лейкопластир, марлеві серветки та пристрій для проведення штучного дихання.

Крім усього перерахованого, у водія є кілька ліхтариків, мультитул, зовнішній акумулятор для підзарядки гаджетів і туристичний свисток. Останній стане в нагоді, якщо ви заблукали в лісі, треба привернути увагу рятувальників при обваленні конструкції будівлі та в інших надзвичайних обставинах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!