“Євробляхарів” попереджають про збільшення штрафів

1
696

Власників автомобілів з іноземною реєстрацією попереджають про посилення санкцій до порушників митних правил в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Волинська митниця ДФС інформує громадян-власників автомобілів з іноземною реєстрацією про суттєві зміни до Митного Кодексу України, які вступлять в законну силу з 24 травня 2019 року.

 Порівняльний аналіз ступенів відповідальності за невчасне вивезення транспортного засобу з митної території України або інші неправомірні операції з товарами надаємо у вигляді таблиці.

Нині максимальний штраф за прострочення терміну транзиту транспортного засобу (застосовується до резидентів) становить 8500 грн, за порушення терміну тимчасового ввезення транспортного засобу (застосовується до нерезидентів) – 17 000 грн.

Читайте також  Найпопулярніші «євробляхи», які до цих пір везуть в Україну

Після 24 травня 2019 року для усіх автовласників, незалежно від їхнього громадянства чи місця постійного проживання, мінімальний штраф (за недоставлення транспортного засобу не більше ніж на добу) становитиме 170 грн, максимальний – 170 тис грн (або конфіскація).

Крім того, законодавець доповнив Митний Кодекс України новим видом правопорушення – передача транспортного засобу особистого користування з іноземною реєстрацією у володіння, користування або розпорядження особі, яка його не ввозила. За таке порушення каратимуть штрафом у розмірі 34 тис грн. На таку ж суму штрафуватимуть водіїв, які транспортний засіб особистого користування спробують використати для цілей підприємницької діяльності або отримання доходів в Україні.

Читайте також  Українці знайшли спосіб обійти розмитнення “євроблях”

Такі зміни внесені Законом України № 2612-VII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», які прийняті Верховною Радою України 8 листопада 2018 року.

1 коментар

 1. Чиновников дешевле расстрелять чем кормить !
  Справедливость в следующем :- авто 2000, расстаможка 500 !
  Несправедливость в следующем :- авто 2000, расстаможка 3000.
  Игровой бизнес в Украине вне закона, но на каждом шагу в открытую !
  О чем речь ?
  Хотите войны ?
  Будет !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.