В ЄС відмовляться від цілого ряду моделей авто

0
87

Якщо протягом трьох років “архаїчні” моделі не підтягнуться до потрібних стандартів за екологічністю та системами безпеки – просто зникнуть з ринку.

Про це пише Авто 24.

Депутати Європарламенту проголосували за введення нових, значно жорсткіших вимог до сертифікації автомобілів.

Для отримання Схвалення типу транспортного засобу, що дає право на його продаж в країнах Європи, потрібно, аби він мав високотехнологічне оснащення.

Після того як депутати Європарламенту проголосували за введення нових правил, автомобілі без обов’язкового списку систем безпеки просто зникнуть з продажу на території Старого Світу.

Нові правила зобов’язують автовиробників оснащувати свої машини для продажу на території Євросоюзу, інтелектуальною системою підтримки швидкості з автоматичним попередженням про перевищення, системою утримання автомобіля в смузі руху, системами автономного екстреного гальмування, попередження про сонливість водія та визначення ступня сп’яніння водія – так званим алкозамком.

Читайте також  Стaлo вiдoмo, скiльки прoстoїть Kpимcький мiст

“Безпека учасників дорожнього руху знаходиться в центрі нашої уваги. Ця постанова в прямому сенсі стосується життя і смерті. Ми зосередили всі наші зусилля на порятунок життів і зниженні числа одержуваних на дорогах травм. Додаткове обов’язкове обладнання для легкових, вантажних автомобілів і автобусів врятує людські життя. Я дуже пишаюся Європейським парламентом. Незважаючи на всі наші розбіжності, його члени підтримали цю амбітну пропозицію”, – сказав член Європейського парламенту від Польщі Рона Тун.

Читайте також  Ремонтом українських доріг зайнялися турки (Фото)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.