Доопрацьований ЗАЗ підкорив Європу (Фото)

Час читання: < 1 хв.
0

Народний улюбленець, герой анекдотів – легендарний ЗАЗ-965 не дивлячись на поважний вік відзначився високою нагородою на міжнародному рівні.

Машинка, яку знайшли на звалищі і відновили практично з нуля (мабуть, саме тому проект назвали ZERO) стала бронзовим призером чемпіонату Європи з тюнінгу.

Змагання проходило в австрійському Зальцбурзі і зібрало більше ніж 400 автомобілів-учасників зі всієї Європи. В результаті маловідомий в тих краях малюк українського виробництва зміг перемогти дуже багатьох і піднятися на п’єдестал пошани.

Категорія, в якій був виставлений ЗАЗ називається «триборство» – поєднання автозвуку, мультимедіа та технічного тюнінгу.

Дивовижне авто – результат довгої роботи його творців. По суті, ця машина зібрана з сотень деталей від різних виробників. Усередині нього можна знайти частини від BMW, Opel, Toyota, «Газелі» і «Жигулів». Ходова дісталася від головного антагоніста з анекдотів – Мерседаса, а салоном поділився Лексус.

Завдяки потужному мотору тихохідний «горбатий» перетворився в спорткар – машина може розвивати швидкість понад 200 км/год. Але найбільше вразив журі багажник машинки, в якому є мангал і шампурами!

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!