Перед дебютом у Німеччині була помічена абсолютно нова Tesla Model 3 Project Highland

Час читання: < 1 хв.
0

Абсолютно нова Tesla Model 3 2024, відома як Project Highland, була помічена перед дебютом на тестах у Європі. В об’єктив камери було зафіксовано два прототипи моделі, один з яких зняли на парковці у Франції. На представлених знімках автомобіль покритий чорним чохлом, під яким приховано оновлений екстер’єр моделі. Низку особливостей, таких як модернізовані фари, можна розглянути на фото. Оптика стала вже, набула гострих обрисів і більш агресивного дизайну. Однак невідомо, чи залишаться вони у цьому виді на серійному екземплярі седана.

Зовнішність доповнять нові колісні диски на 19 дюймів, що отримали матове чорне оздоблення. За деякими даними, на переробку зазнали задні ліхтарі, між якими проходитиме світлодіодна смуга. Крім косметичних змін очікується, що нова Model 3 отримає більш ефективну силову установку та збільшений запас ходу. Оновлення салону зробить його схожим з моделями Tesla Model S та Model X. Седан отримає оновлення ПЗ, системи дистанційного керування та навколишнього освітлення. Постачання седанів, які будуть випускатися на Шанхайській Гігафабриці, повинні розпочатися наступного місяця (фото: Tesla).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.