Позашляховики Ford отримають одну загальну деталь із Tesla Model X

Позашляховики Ford отримають двері типу «крило чайки»

0
173

За минулі роки автомобільна промисловість стала свідком численних досягнень і Ford не звикав до інновацій. Нещодавно американська компанія подала патент на двері типу ” крило чайки ” для позашляховиків, що відкривається в один бік.

Концепцію патенту з позначкою «бічні двері для транспортного засобу» було подано в жовтні 2021 року і опубліковано нещодавно, 20 квітня 2023 року. Вона була подана компанією Ford Global Technologies, LLC , адреса якої зареєстрована в Дірборні, штат Мічиган. І хоча в опублікованому документі Відомства США з патентів та товарних знаків (USPTO) не зазначено, що двері типу « крило чайки » призначені для позашляховиків, наведені цифри свідчать про це.

Концепція дверей « крило чайки » не нова. Вперше вони були представлені в легендарному Mercedes-Benz 300 SL у 1950-х роках і став синонімом футуристичного та авангардного дизайну. Двері типу «крило чайки» закріплені на петлях на лінії даху та відкриваються вгору.

Однак патент Ford піднімає концепцію на новий рівень, представляючи єдині масивні двері типу «крило чайки», які відкриваються убік. Дизайн, безперечно, унікальний і робить автомобіль асиметричним, особливо якщо дивитися зверху. Слід зазначити, що у конструкції Ford передбачені окремі двері для водія.

Крім естетичної привабливості, двері « крило чайки » мають і практичні переваги. Це може забезпечити достатньо місця для пасажирів, щоб увійти та вийти з автомобіля з комфортом. Величезний отвір може призвести до подальших проектів, які підтримують людей з обмеженими можливостями. Це також може спростити навантаження та розвантаження вантажів, особливо великих та громіздких предметів, що може бути проблемою з традиційними дверима.

Як і у випадку з усіма патентами та товарними знаками, це не є гарантією того, що Ford зрештою створить автомобіль з одними дверима типу « крило чайки ». Ми можемо побачити чи не побачити його у майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!