Власники розчаровані: Nissan провалив рейтинг задоволеності

Час читання: < 1 хв.
Власники розчаровані: Nissan провалив рейтинг задоволеності

Ставлення власників до автомобілів, мабуть, головне, що драйвер продажів. Іноді зовнішній вигляд машини, її технічні характеристики, обладнання та навіть ціна не мають основного значення. І ось доказ цієї тези.

Нещодавнє дослідження Consumer Reports за рівнем задоволеності покупців ставить на вершину рейтингу серед японських брендів Toyota, Subaru та Lexus, власники яких хочуть купувати їх знову та знову. Але якщо глянути на останні місця, то там несподівано для багатьох розташувався Nissan.

Реклама

Компанія посіла 23 місце з 26 можливих, провалившись у цьому ТОП-і. Для порівняння, Subaru стала в цьому рейтингу третьою, Lexus сьомою, Toyota восьмою, Honda дев’ятою, Acura дев’ятнадцятою, а Mazda двадцять другою.

Mitsubishi та Infiniti не увійшли до підсумкового чарту задоволеності власників через недостатню кількість респондентів. Єдиними автомобільними брендами, які поступилися Nissan, стали Audi, Volkswagen та Jeep.

В опитуванні CR 53 відсотки власників «Ніссан» заявили, що залишаться вірними своєму бренду для майбутньої покупки, тоді як 47% інших більше не готові пов’язувати своє життя з машинами цієї японської марки.

Однією з причин, через які Nissan провалився в рейтингу задоволеності власників, експерти називають думку про низьку надійність машин цієї марки через проблеми з варіатором CVT.

На початку 2000-х років такі трансмісії заслужили на репутацію вкрай ламких. Незважаючи на те, що компанія з часом покращила ці коробки з точки зору витривалості, багато власників «Нісанів» продовжують вважати, що вони ненадійні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Немає записів для відображення