Головна Новини Перший серійний безпілотний автомобіль з’явиться до кінця 2023 року

Перший серійний безпілотний автомобіль з’явиться до кінця 2023 року

Глава Tesla Маск пообіцяв випустити безпілотний автомобіль цього року

0
143

Ілон Маск заявив у середу, що гігант електромобілів Tesla, ймовірно, запустить технологію повного автономного водіння цього року та отримає значний прибуток, який частково компенсує тиск на маржу, з яким він стикається через агресивне зниження цін.

“Я соромлюся говорити це, але думаю, що ми зробимо це цього року”, – сказав генеральний директор Tesla Маск, виступаючи на телефонній конференції.
Маск не досяг своїх попередніх цілей щодо впровадження автономного водіння, встановленого кілька років тому. Тестова версія того, що Tesla називає програмним забезпеченням для повного самостійного водіння (FSD), буде «два кроки вперед, один крок назад між випусками», – сказав Маск, – «але тенденція дуже чітка до самостійного водіння, до повної автономності».

Технологія в її нинішньому вигляді зазнала ретельної перевірки з боку юридичних та регулюючих органів після збоїв. Tesla заявила, що технологія не робить автомобіль автономним та потребує контролю з боку водія.

Аналітик Guidehouse Insights Сем Абуельсамід сказав, що Tesla вносить деякі зміни до апаратного забезпечення автомобіля, що тимчасово відключає деякі функції FSD на нових автомобілях. Tesla продає програмне забезпечення FSD як опцію за 15 000 доларів.

Наприкінці минулого року Tesla видалила ультразвукові датчики з автомобілів Model 3 та Model Y та заявила, що деякі функції, такі як «розумний виклик» та «автопарковка», будуть тимчасово недоступні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.