Чи потрібно міняти водійські права при зміні прізвища?

0
996

В Україні більшість жінок після зміни прізвища продовжують їздити зі «старими» правами. Однак керувати транспортним засобом з таким водійським посвідченням закон не дозволяє. Цей документ підлягає обміну.

Відповідно до статті 25 Положення про порядок видачі посвідчень водія, затвердженого постановою КМУ від 08.05.1993 р. N 340, заміна посвідчення водія здійснюється у разі виявлення персональних даних власника транспортного засобу (прізвище, ім’я, по батькові, батьківство) змінилося. , Стать).

Обмін без складання іспиту анулює попередній сертифікат. Під час воєнного стану обмін не потребує медичної довідки та відбувається в будь-якому сервісному центрі МВС незалежно від зареєстрованого місця проживання. Вартість послуги 243 грн.

Зараз читають  Британські поліцейські відмовилися від електрокарів - причина

Для продовження посвідчення до Сервісного центру МВС необхідно подати такі документи:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу громадянина України;
  • Копія довідки про присвоєння ідентифікатора;
  • Документи, що підтверджують зміни персональних даних;
  • «старе» посвідчення водія;
  • квитанцію про оплату адміністративної послуги.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.