Чому автомобілістам на АЗС відмовляються заливати паливо у пластикові каністри

0
2993
UPG

Дефіцит палива змушує автомобілістів запасатися ресурсом про запас. Деякі покупці просять заливати паливо із собою, у пластикову тару. Але великі мережі АЗС відмовляються наливати пальне у пластикові каністри. Автомобілісти не задоволені такими обмеженнями.

Експерти проаналізували ситуацію і стали на бік учасників паливного ринку. Вони наголошують, що наливати паливо у пластикову тару небезпечно. Пластик має властивість накопичувати статичну енергію. При терті горючої суміші об стінки каністри може виникнути іскра, і спровокувати пожежу.

У той же час, у продажу є такі каністри, які виготовлені зі спеціального пластику. Вони пристосовані для зберігання палива. Про це свідчить відповідний знак на тарі. На АЗС немає права відмовити клієнту в заправці палива в таку каністру.

Говорячи про дрібні мережі АЗС, та заправки в дрібних населених пунктах, то тут залити пальне можуть у будь-яку тару. Справа в тому, що такі учасники паливного ринку не дорожать своєї репутації і готові на все заради прибутку.

Джерело:  infocar

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.