Найбільший український виробник легкових автомобілів залишився без замовлень

0
531

Запорізький автомобільний завод починаючи з 2014 року не може повернути безвідсоткову позику. Про це пише zanoza-news.com.

Як говориться в матеріалах справи, представники Запорізького автомобільного заводу звернулися до Господарського суду з проханням відстрочити рішення від 1 квітня 2015 року про повернення безпроцентної позики в розмірі 1,4 млн. гривень приватному акціонерному товариству «Страхова компанія «Прасол».

Мотивуючи заяву про відстрочку, заявник вказує, що єдине джерело доходу ЗАЗу – продаж авто і автобусів заморожений через зупинку виробництва через відсутність замовлень.

Читайте також  Почалися офіційні поставки електромобілів Tesla Model Y в Європу

Так, за станом на 5 грудня 2017 року загальний залишок коштів склав 5387 гривень. При цьому завод отримав замовлення на перше півріччя 2018 року, ведуться переговори і в найближчому часі можна говорити про нові контракти. З прибутку завод і буде розраховуватися з кредитором.

11 січня Господарський суд Запорізької області задовольнив клопотання ЗАЗу і відстрочив виплату позики до 1 червня 2018 року, так кажуть на сайті реєстру судових рішень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.