Цiни на вживанi авто з США зросли на 35%

0
456

У Сполучених Штатах Америки зросла вартiсть вживаних автомобiлiв. Зростання цiн зафiксовано в усiх штатах. Про це повiдомляє ТСН з посиланням на Car and Driver.

За iнформацiєю ЗМI середня цiна машин iз пробiгом приблизно на 35% вища, нiж на початку 2021 року. Водночас зростання вартостi зафiксовано практично у всiх штатах, при цьому у Фiладельфiї цiна зросла на 27%, а у штатi Юта – 28%.

Причини зростання цiн усiм вiдомi: обмежена пропозицiя нових автомобiлiв «штовхає» попит у бiк вживаних. А їх нестача призводить до росту цiн на вживанi. Однiєю з причин, з якої виник дефiцит вживаних автомобiлiв, є трейд iн. Дилери часто обмiнюють старi авто на новi, а зараз нових мало. Дефiцит мiкросхем, перебої в ланцюжках поставок i COVID-19 – так, причини все тi ж.

Зараз читають  Чи можна пригнати авто зі США в умовах воєнного стану

Середня цiна вживаного автомобiля перевищила 27 000 доларiв на початку листопада i зараз становить трохи бiльше 27 500 доларiв.

Наприкiнцi 2021 року пропозицiя старих авто на ринку на 16% вiдсоткiв нижча, нiж на початку року. Кiлькiсть автомобiлiв на складах у дилерiв росте, але надто повiльно. Наприкiнцi листопада у дилерiв уживаних автомобiлiв у США було 2,31 мiльйона автомобiлiв, а в жовтнi – 2,25 мiльйони. Причому кiлькiсть автомобiлiв вiком до двох рокiв зростає швидше, нiж старших – вiд двох до восьми рокiв.

Окрiм того, зникла сезоннiсть у коливаннi цiн. Якщо ранiше цiни на вживанi авто зростали навеснi, а влiтку стабiлiзувались, то у 2021 роцi вони невпинно ростуть, навiть влiтку та восени.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.