У скільки обійдеться перша реєстрація авто в 2018 році

0
2903

Починаючи з 1 січня 2018 року в Україні діє новий розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який становить 1762 грн. (зріс на 62 грн., порівно з 2017 роком). Навіть настільки незначне зростання веде за собою зміну суми ставки збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, яке слід сплатити при першій реєстрації автомобіля, пише AUTO-Consulting.

Щоб визначити суму збору до Пенсійного Фонду весь транспорт поділили на три групи за критерієм вартості. Від того в якій групі знаходиться автомобіль і залежить розмір ставки: 3%, 4% або ж 5% від загальної вартості транспортного засобу.

Перша група. Згідно із законодавством, якщо вартість авто не перевищує або дорівнює 290 730 гривень – потрібно буде сплатити 3% (за умови, що об’єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімумів). Примітно, що раніше гранична сума становила 280 500 грн.

Читайте також  Швеція хоче підвищити податок на нові авто на бензині і дизелі

Друга група. Якщо авто коштує від 290 730 до 510 980 гривень – сума збору складе 4% (за умови, що вартість засобу пересування перевищує 165, але не перевищує 290 прожиткових мінімумів).

Третя група. Якщо транспортний засіб оцінили у понад 510 980 гривень – вам доведеться заплатити в ПФУ 5% (за умови, що об’єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімумів).

При першій реєстрації автомобіля потрібно буде сплатити збір у ПФ, вартість державного номера і бланків, а також вартість самої послуги.

А також слід зазначити, що при перереєстрації авто не потрібно повторно платити пенсійний збір вам не доведеться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.