У скільки обійдеться перша реєстрація авто в 2018 році

Час читання: < 1 хв.
0

Починаючи з 1 січня 2018 року в Україні діє новий розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який становить 1762 грн. (зріс на 62 грн., порівно з 2017 роком). Навіть настільки незначне зростання веде за собою зміну суми ставки збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, яке слід сплатити при першій реєстрації автомобіля, пише AUTO-Consulting.

Щоб визначити суму збору до Пенсійного Фонду весь транспорт поділили на три групи за критерієм вартості. Від того в якій групі знаходиться автомобіль і залежить розмір ставки: 3%, 4% або ж 5% від загальної вартості транспортного засобу.

Перша група. Згідно із законодавством, якщо вартість авто не перевищує або дорівнює 290 730 гривень – потрібно буде сплатити 3% (за умови, що об’єкт оподаткування не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімумів). Примітно, що раніше гранична сума становила 280 500 грн.

Друга група. Якщо авто коштує від 290 730 до 510 980 гривень – сума збору складе 4% (за умови, що вартість засобу пересування перевищує 165, але не перевищує 290 прожиткових мінімумів).

Третя група. Якщо транспортний засіб оцінили у понад 510 980 гривень – вам доведеться заплатити в ПФУ 5% (за умови, що об’єкт оподаткування перевищує 290 розмірів прожиткового мінімумів).

При першій реєстрації автомобіля потрібно буде сплатити збір у ПФ, вартість державного номера і бланків, а також вартість самої послуги.

А також слід зазначити, що при перереєстрації авто не потрібно повторно платити пенсійний збір вам не доведеться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.