В Україну хлинув потік старих іномарок

0
3615

За підсумками 2017 року на український ринок прибуло 59 026 вживаних легкових автомобілів, що майже в 3 рази більше, ніж роком раніше. У той же час, на ринку внутрішніх перепродажів уживаних авто зафіксована стагнація, а в багатьох сегментах навіть спад. Таким чином, все зростання ринку припало фактично тільки на «свіжий» імпорт уживаного автотранспорту.

Схожі тенденції зафіксував AUTO-Consulting і в сегменті легкого комерційного транспорту (LCV). Так, за рік імпорт старих авто сегмента LCV виріс на 30% і досяг показника 26 241 шт. У той же час, число перепродажів уживаних автомобілів LCV-сегмента за 2017 рік скоротилося на 4%.

Загальна кількість імпортованих старих авто за 2017 рік склало 85 тис. 267 штук проти 39 тис. роком раніше.

У 2017 році вперше за багато років була зафіксована ситуація, коли імпорт уживаного автотранспорту (легкові + LCV повною масою до 3,5 т) практично наздогнав показник ринку нових автомобілів. Для порівняння, продажі за 2017 рік нових легкових авто склали 80 тис. 271 шт, а реалізація авто LCV-сегмента – 7 тис. 363 шт. Сумарно їх було продано в Україні – 87 тис. 634 шт.

Зараз читають  Ілон Маска: Tesla MODEL Y стане найбільш продаваним автомобілем у світі в 2023 році

Крім того, великий потік старого імпорту вже почав викликати труднощі з реалізацією автомобілів на внутрішньому ринку. Так, у цілого ряду марок імпорт «свіжих» авто б-у вже переважає над продажами бренду з існуючого парку авто в Україні. Поки, цей тренд торкнулася не всіх, але в останні місяці вже багато власників мали проблеми з продажем своїх авто в Україні.

Якщо проаналізувати обсяги та модельний ряд угод з уживаними авто за останній рік, то поставки «свіжого» старого імпорту значно гальмують перепродажі аналогічних авто, а часом роблять їх неможливим без значного зниження ціни.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.