В Україні з’являться нові дорожні знаки: що потрібно знати водіям

0
1578

1 листопада в Україні набудуть чинності нові стандарти дорожніх знаків, розроблені фахівцями ДП «ДерждорНДІ» у співпраці з «Агентами змін», повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Всі тексти нових знаків будуть написані з великої літери, з’явиться нова форма стрілок, а для позначення центру населеного пункту і річок будуть використовуватися символи європейського зразка.

Також тепер є чіткі пропорції, тобто між елементами тексту повинно зберігатися певну відстань. Для назв населених пунктів передбачена транслітерація.

Про безпеку пішоходів теж подбали: діагональні переходи будуть позначені окремим знаком, також з’являться нові таблички для острівців безпеки. Для велосипедистів теж передбачені нові знаки і таблички до дорожніх знаків.

Знаки, установлені на одній опорі, будуть розміщені за новими алгоритмами, які дозволять уникнути неправильного трактування. Також розробили новий розділ з розміщення знаків на щитах і фонових щитах.

При створенні нових стандартів враховувався досвід інших країн і були обрані кращі рішення. Тому нові знаки повинні піти на користь українським дорогам.

Читайте також  Кількість камер на українських дорогах збільшили до 138 одиниць

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.