Електромобілі зіткнулися з ще однією проблемою

0
1290

Їх обслуговування виявилося набагато дорожче, ніж у звичайних моделей.

У власників електромобілів є переваги і недоліки. Хоча багато водіїв заявляють (особливо під час досліджень), що їх машини заощадять гроші, дослідження аналітичної компанії We Predict показує зворотне.

Обслуговування електромобілів обходиться набагато дорожче, ніж техобслуговування автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння. Однак є тенденція до зникнення цієї різниці. Якщо вірити компанії, витрати на технічне обслуговування електромобілів в 2,3 і 1,6 рази вище в перші 3 і 12 місяців після покупки.

Обслуговування електромобілів в перший рік обходиться дорожче через роботу механіків, яким доводиться витрачати вдвічі більше часу на діагностику проблеми. Крім того, вони витрачали в 1,5 рази більше часу на ремонт і стягували плату за свою працю в 1,3 рази більше.

Зараз читають  Tesla втратила лідерство на ринку електрокарів

За словами Рене Стівенс, віце-президента We Predict, високі витрати на технічне обслуговування електромобілів почасти можна пояснити тим, що ці проблеми все ще є новими для людей, які знаходять проблеми і ремонтують їх. Коли кількість механіків, які добре знають електромобілі, збільшиться, справи повернуться на круги своя, а ціни на послуги впадуть.

В даний час виконуються ремонтні роботи зачіпають вузли, пов’язані з зарядкою і проводкою. Аналітична компанія також виявила, що колеса цих автомобілів зношуються швидше через більшої ваги.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.