Volkswagen планує обігнати Tesla до 2025 року

0
15

Німецький концерн проголосив курс на те, щоб стати найбільшим виробником електромобілів у світі.

Один з найбільших концернів у світі впевнений, що обжене Tesla з продажу та виробництва електромобілів до 2025 року.

Деякий час тому німецький виробник Volkswagen представив свою стратегію розвитку до 2030 року. Згідно з цим планом, в 2030 році на частку електромобілів припадатиме половина продажів по всьому світу. Цікаво, що в 2020-му ця частка склала всього 3 відсотки.

Крім того, німці вирішили повторити досвід французького Renault з його планом Renaulution. На перше місце ставиться завдання перевести всі бренди концерну на єдину платформу. Вона отримала назву Scalable Systems Platform (SSP), і повинна дебютувати на наступникові Audi A8, запуск якого намічений на 2026 рік.

Зараз читають  В Україні побільшало дизельних автомобілів — звідки їх везуть

Це дозволить створити уніфіковану операційну систему E3 2.0 для всіх моделей, яка дозволить успішно і оперативно усувати всі проблеми дистанційно. Про машини на старих архітектурах теж не забули, для них уже готуються ОС E3 1.1 і E3 1.2, які призначені для MEB і ще не випущеної PPE відповідно.

Плюс до всього в VW активно вкладають кошти в нову технологію батарей. За задумом, витрати на їх виробництво повинні знизитися на 50 відсотків, а випускатися вони будуть на шести заводах в Європі.

Окремо варто відзначити, що до 2040 року VW сподівається стати екологічно нейтральним виробником на основних ринках. А повний перехід на чисті компоненти відбудеться не раніше 2050 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.