Паливо преміум-сегмента може продаватися з надбавкою

0
120

Як відомо, величезний резонанс, викликала постанова Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 № 341 та від 9 грудня 2020 № 1236» від 14 травня 2021 № 474.

У зв’язку з цим Міністерство економіки України на своєму офіційному інтернет-порталі опублікувало роз’яснення щодо деяких нюансів даного документа .

За словами представників Міністерства, дія цієї постанови поширюється на автомобільні бензини і дизельне паливо, включені до Переліку товарів, що мають суттєве соціальне значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 22 квітня 2020 № 341, а саме на бензин марки А-92, А-95 і дизельне паливо.

Позиція Міністерства економіки, перш за все полягає в тому, що вимоги до автомобільних бензинів і дизельного палива, в тому числі по їх позначення (маркування), визначені Технічним регламентом про вимоги до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 № 927 , відповідно до якого позначення (маркування) «брендового преміального» палива з поліпшеними показниками якості може включати торгову марку (товарний знак).

Виходячи з вищевикладеного, паливо з поліпшеними показниками якості, що має брендування (назва включає в себе товарний знак), під дію постанови № 474 не підпадає. 

Зараз читають  Автомобільний завод Xiaomi зможе випускати до 300 тис. машин щороку

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.