Volkswagen заявив про відмову розробляти нові двигуни

Марка Volkswagen не планує інвестувати в розробку двигунів внутрішнього згоряння. Про це глава компанії Ральф Брандштеттер повідомив виданню Automobilwoche.

0
51

Компанія Volkswagen сконцентрується на розвитку електричної мобільності, але до повної відмови від двигунів внутрішнього згоряння ще далеко. Марка не планує одномоментно відмовитися від існуючої лінійки ДВЗ. Моторні сімейства, які є у Volkswagen , будуть модернізовані для того, щоб привести їх у відповідність з прийдешніми екологічними стандартами. Таким чином, модельний ряд з ДВЗ буде перебувати в асортименті компанії Volkswagen як мінімум до 2030 року.

До кінця десятиліття компанія Volkswagen має намір збільшити частку електрокарів в своїх продажах до 70% на європейському ринку і до 50% на ринках Китаю, а також США. При цьому розвиток даного напрямку, за словами Брандштеттера, буде фінансуватися за рахунок коштів, одержуваних від реалізації машин з ДВЗ.

Нагадаємо, що в середині березня про відмову від розробки нових двигунів внутрішнього згоряння повідомила марка Audi , яка, втім, також має намір удосконалювати наявні силові агрегати так довго, як це буде можливо. Раніше про повний перехід на електрокари з плином часу заявляли також бренду Mercedes-Benz , Volvo і General Motors .

Читайте також  Українські АЗС знизили ціни на автогаз

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.