Автовиробники зіткнулися з новою проблемою виробництва

0
328

Масштабне відключення електромережі в Техасі, про який багато писали в минулому місяці, продовжує впливати на людей, що живуть в штаті, але тепер воно також може вплинути на виробництво нових автомобілів.

Це пов’язано з тим, що відключення електроенергії зупинили роботу місцевих нафтохімічних заводів, що позначилося на виробництві піни, необхідної для виготовлення нових сидінь транспортних засобів.

Коли переробні заводи штату були зупинені, вони призупинили переробку нафти, а це означало, що побічні продукти нафтопереробки, які в кінцевому підсумку використовуються в сидіннях (зокрема, оксид пропілену, необхідний для пінополіуретану), також якийсь час не проводилися.

Ряд експертів відзначили, що виробництва можуть почати зупинятися вже з нинішнього тижня. Інші джерела повідомили, що наслідки можуть проявитися не раніше, ніж в березні. Але все, здається, згодні з тим, що пошук альтернативних виробників піни для сидінь зараз є пріоритетом.

Можлива нестача піни – не єдина проблема ланцюжка поставок, з якої автовиробники зіткнулися останнім часом. В кінці минулого року галузь не змогла отримати досить мікрочіпів для нових автомобілів, що змусило як мінімум вісім автовиробників в Північній Америці та інших країнах скорегувати графіки на виробничих підприємствах.

Цей дефіцит був викликаний зупинками підприємств, які відбулися на початку 2020 року, коли коронавірус почав поширюватися по всьому світу. У той час автовиробники знизили замовлення на нові чіпи, вважаючи, що вони їм не знадобляться, якщо вірус різко знизить попит на нові автомобілі.

Але попит прийшов в норму раніше, ніж очікувалося, і автовиробники швидко дізналися, що постачальники мікросхем на той час обіцяли свої продукти компаніям, що виробляють побутову електроніку.

Читайте також  Коли можна буде розмитнювати "євробляху": названі терміни

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.