До 2031 року половина нових машин в світі будуть китайськими

0
139

Все в світі вдосконалюється і розвивається. Зараз вже нікого не дивують швидкісні надувні човни за технологією плавання, які раніше привели б людей, які бачили лише звичайні човни, в повний захват. Не припиняється і зростання світової автомобільної індустрії.

За аналітичними прогнозами експертів протягом семи років в світі стануть випускати мінімум на 25% більше автомобілів в рік. Відповідно, у всьому світі буде щорічно випускатися більше ста мільйонів машин. Причому швидше за все, більшість автомобілів буде вироблено в Китаї.

Співробітники всесвітньо відомої аналітичної компанії ретельно проаналізували ситуацію на світовому автомобільному ринку і зробили такі висновки. У 2031 році світові автовиробники будуть випускати близько 105 мільйонів автомобілів. А так як Китай лідирує за темпами зростання автомобільного ринку, то можна сміливо припустити, що як мінімум половина автомобілів буде проводитися саме в Китаї.

Але це не означає, що в інших країнах не буде абсолютно ніякого приросту, він буде, але не такий значний. Наприклад, певний приріст очікується в країнах Західної Європи. Протягом найближчих кількох років на європейському ринку очікується щорічний 4% приріст. Також аналітики припускають, що Японія і Південна Корея ухвалять рішення про те, що збирати машини за кордоном набагато вигідніше, тому їх обсяги виробництва істотно скоротяться.

Незважаючи на те, що приріст очікується в західноєвропейському ринку, обсяг виробництва там все ж скоротиться. На даний момент там збирають приблизно 70% машин, випущених на території Старого Світу, але незабаром цей показник знизиться на 20%. При цьому більшу частину автомобілів будуть виробляти Італія і Іспанія.

В якій країні в 2031 року будуть випускати надувні човни ротан поки невідомо. Зате тепер зрозуміло, що більшість автомобілів до цього часу будуть китайськими.

Читайте також  У МВС пояснили важливий нюанс стосовно обов’язкового техогляду

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.