Що відомо про суперника Hyundai Santa Fe від Geely на платформі Volvo

0
583

Перші фотографії новинки опублікував сам виробник в січні 2021 року. При цьому ім’я китайського кросовера досі тримають в секреті, відомий лише його заводський індекс – Geely KX11.

Поки що безіменна модель Geely побудована на платформі Volvo CMA. Габарити машини: довжина – 4770 мм, ширина – 1 895 мм, висота – 1689 мм. Розмір колісної бази – 2845 мм. У модельній гаммі виробника новинка займе місце нижче трирядного Geely HaoYue, а змагатися буде з Hyundai Santa Fe.

Зовнішність кросовера Geely давно не секрет. У салоні Geely KX11 буде відразу три екрана. Одному з них дісталася роль панелі приладів, інші два – система мультимедіа. Один з екранів буде в повному розпорядженні переднього пасажира.

Купити Geely KX11 можна буде з 2,0-літровим бензиновим мотором, знайомим по інших моделях компанії. У нього буде два варіанти потужності: 218 к.с. і 238 к.с. При цьому з якими коробками передач він буде поєднуватися, не повідомляється. За попередньою інформацією, це буде восьмиступінчастою автоматична КПП або роботизована з двома зчепленнями.

Читайте також  До 2031 року половина нових машин в світі будуть китайськими

Достовірної інформації про прем’єра нового кросовера Geely немає. Попередньо, презентація відбудеться в рамках автосалону в Шанхаї, запланованого на квітень 2021 року.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.