Українські АЗС оштрафовано на декілька мільйонів гривень

0
1600

З січня по листопад 2020 року Державна екологічна інспекція України ( ДЕІ ) провела 729 перевірок автозаправних і газових станцій по всій Україні з метою перевірки якості палива. За підсумками ревізій ДЕІ виписала 166 штрафів приблизно на 6,9 млн грн. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Крім того, в ході перевірок заправників винесли 1447 рішень про коригуючі заходи, в тому числі, щодо приведення продукції до встановлених стандартів.

У минулому році, як зазначив глава ДЕІ Андрій Мальований, інспектори проводили перевірки виключно документально, але з цього року планується проводити лабораторні експертизи. За його словами, це передбачено в уже затвердженому секторальному плані державного ринкового нагляду на 2021 рік.

“У ньому визначені види продукції згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності ( УКТ ЗЕД ), які перевірятиме ДЕІ з 2021 року. Цей перелік складається з понад 25 найменувань паливно-мастильних речовин. Серед них – нафтопродукти, газ скраплений, і так далі “, – додав Мальований.

Читайте також  В Украине проверили АЗС на качество и факт недолива топлива
ДЖЕРЕЛОFinance.ua
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.