Названий найпопулярніший колір автомобілів у всьому світі

0
496

Білий залишається найпопулярнішим кольором автомобілів у всьому світі, а сріблястий на багатьох ринках поступився місцем сірому, який вважається більш сучасним і розкішним.

Американська компанія Axalta Coating Systems опублікувала результати щорічного дослідження Global Automotive Color Popularity Report, згідно з яким найпопулярнішим кольором для нових автомобілів вже 10-й рік поспіль залишається білий. На нього припадає майже 38% всіх машин.

На другому місці за популярністю – чорний колір з часткою 19%, а на третє вийшов сірий з 15%. За даними компанії Axalta, популярність сірого в глобальному масштабі в цьому році зросла на 2% і досягла десятирічного максимуму.

Аналітики також простежили залежність відтінку від сегмента автомобіля, а також від географії

В Європі у сірої і білої однакові частки – по 25%. На другому місці чорний з 21%, а на третьому синій з результатом 10%. У європейському сегменті компактних і спортивних автомобілів частка сірого кольору досягає 29%, тоді як у білого тільки 21%. А в сегменті преміальних автомобілів і машин люкс-класу на першому місці очікувано домінує чорний з часткою 38%.

Найпопулярніші кольори в Америці і Європі

Кольором року компанія Axalta  назвала «Морське скло». Він має синьо-зелений відтінок і може застосовуватися для будь-яких типів транспортних засобів.

Джерело: Курс України

Читайте також  Нове покоління кросовера Hyundai Santa Fe може з'явитися раніше, ніж очікувалося
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.