В Україні повернуть обов’язковий техогляд: кого торкнеться

2
924

Українських водіїв чекає повернення обов’язкового техогляду. Всі нюанси відповідного законопроекту, а також введення системи штрафів викладені в документі, який розміщений на офіційному сайті Мінсоцполітики. Більш того, до кінця календарного року кожен українець може запропонувати відповідні правки.

Про це повідомляє портал ” Хвиля ” з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

Будь-який українець зможе запропонувати зміни в законопроект про повернення обов’язкового техогляду для автомобілів за умови авторизації за допомогою власного облікового запису в Facebook.

Поточна редакція законопроекту передбачає внесення змін до закону України про автомобільний транспорт. Норми документа містять пропозицію зупиняти транспортний засіб, проводити перевірку і забороняти експлуатацію автомобілів у разі виявлення прострочення дати технічного обслуговування. Також в Україні пропонується зміна до закону про дорожній рух, згідно з яким водіям доведеться виконувати розпорядження посадових осіб центрального органу виконавчої влади і надавати автомобіль на їх вимогу.

Обов’язковий техогляд можуть повернути для власників легкового автотранспорту, а також мотоциклів і тракторів. Його буде необхідно проходити раз на два роки. Власники комерційного автотранспорту повинні будуть проходити техогляд щороку. Автобуси і автотранспорт, що займається перевезенням небезпечних вантажів, повинен буде проходити медогляд кожні шість місяців.

Власники мотоциклів віком не старше двох років, нових легкових авто і тракторів до чотирьох років проходити техогляд не зобов’язані. Від нього можуть звільнити власників автотранспорту іноземної реєстрації, антикварних автомобілів і спортивного автотранспорту, який бере участь в змаганнях.

У разі перереєстрації транспортних засобів призначається обов’язкових техогляд. Штраф за керування автомобілем, що не пройшли ТО, складе 1 700 гривень.

Зараз читають  Китай став світовим лідером за кількістю представлених на ринку електричних авто у 2021 році

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

2 КОМЕНТАРІ

  1. Будь-який українець зможе запропонувати зміни в законопроект – Это для того, что б потом можно было кивнуть, что это мол большинство украинцев так пожелало? А текст все равно напишут совсем другие люди.

  2. Будь-який українець зможе запропонувати зміни в законопроект – Это для того, что б потом можно было кивать, что так захотело большинство украинцев? При том, что текст будет писать люди, которых мнение народа абсолютно не интересует.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.