Названі п’ять виробників нержавіючих автомобілів

0
1047

Фахівці виділили п’ять автовиробників, продукція яких не схильна до корозійних процесів.

rzv_001
Honda CR-V

На першій сходинці рейтингу розмістився Honda CR-V . Кузов автомобіля відрізняється підвищеною опірністю корозії, завдяки процедурі гальванічної оцинковки, в ході якої всі кузовні елементи занурюються в цинк під впливом електричного струму. Такий метод обробки дозволяє надовго захистити кузов автомобіля від корозії.

rzv_002
BMW 218i Gran Coupe

Гальванічна оцинковка застосовується і при створенні преміальних транспортних засобів баварського бренду BMW . Марка займає другий рядок лише тому, що через більш високу вартість автомобілі менш доступні для покупців.

rzv_004
Volvo XC90

Третє місце дісталося Volvo. Автовиробник використовує технологію гарячого цинкування, в ході якої кожен металевий елемент автомобіля опускається в цинк, розігрітий до 460 градусів.

rzv_003
Audi Q7

У рейтинг також увійшли Porsche і  Audi , автомобілі цих компаній також занурюються в цинк для захисту від корозії. Варто відзначити, що Audi почала використовувати даний метод після виходу оновленої 80-ої моделі.

ДЖЕРЕЛОtarantas.news
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.