Прем’єр показав, як будуть виглядати водійські права в смартфоні

0
886

До тестування мобільного додатка «Дія», яке дозволить водіям користуватися правами і техпаспортом в електронному вигляді, вже підключені 5,5 тисячі українських водіїв.

Як пише ЦТС, про це 18 грудня, повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Також він опублікував відеоролик, в якому показано, як будуть виглядати водійські права і техпаспорт в смартфоні.

«Тестовий доступ до додатка« Дія »відкрито вже для понад 5000 громадян. І сьогодні ми з Михайлом Федоровим (міністр цифровий трансформації. – ЦТС) представляємо вам візуальну складову », – написав Гончарук в Facebook.

Михайло Федоров уточнив, що доступ до тестування отримали 5500 водіїв. «Плануємо в найближчі 4-5 днів відкрити доступ всім, хто залишав коректні заявки (у кого є посвідчення і техпаспорт). Рівень коректності відображення даних на рівні 60-68% для водійських посвідчень, 78-82% – для техпаспортів », – зазначив чиновник.

Нагадаємо, що зараз проходить бета-тестування державного додатки «Дія». Воно буде проводитися в кілька етапів.

Е-права та електронної техпаспорт – це цифровий образ виданих особі цих документів разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом). Водій зі свого смартфона зможе пред’являти його поліцейському, а той за допомогою спеціальних технічних засобів зможе підтверджувати дані в електронних ресурсах єдиної інформаційної системи МВС.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!