Минуло вже 10 днів з моменту презентації електропікапа Tesla Cybertruck, але спостерігачі продовжують з жартом сперечатися про дизайн електромобіля.
Про це повідомляє телеграм-канал ” Автомир “.
А між тим, в таких рубаних лаконічних форм знайшли ще один плюс – відмінну аеродинаміку. Маск підтвердив, що інженери постараються перетворити це в одну з найважливіших переваг. Для електрокарів це має велике значення – чим нижче коефіцієнт аеродинамічного опору, тим більше дистанція на одній зарядці.
Аеродинаміку і коефіцієнт лобового опору (Cd) досліджував авіаційний інженер Джастін Мартін. Він оголосив, що незвичайна рубана форма кузова виявилася несподівано ефективною, але при цьому відмовився наводити цифри, посилаючись на те, що у нього недостатньо даних. Наприклад, в своїх розрахунках він зовсім не зважав на колеса, а також дзеркала – серйозні джерела додаткового опору.
Пост Мартіна мав великий резонанс, і в підсумку, в ході обговорення, Маск назвав цифру Cd, до якої потрібно прагнути – 0,3. Вона досяжна, якщо інженери «докладуть усіх зусиль». Це набагато нижче, ніж у пікапів конкурентів, для яких типові значення лежать в районі 0,37-0,39.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment