Збитий пішохід: що повинен зробити водій на місці ДТП, щоб мінімізувати наслідки

0
1144

Будні українських доріг: пробка, підбите авто і чорний пакет. Іноді, постраждалого пішохода ще встигає реанімувати і забрати «швидка». Що ж загрожує водієві? Давайте розглянемо одну з можливих ситуацій, яка нещодавно мала місце на бульварі Перова в Києві.

Наприклад, водій їхав він не дуже швидко, поруч авторинок, двоногі масово снують по діагоналі, світлофори і переходи, до найближчого метрів 50 але це ж «довго і незручно, завжди ходжу навпростець». Результат – чорний пакет і «підбитий» автомобіль.

Що робити в першу чергу, якщо збили пішохода-порушника:

1. Особиста безпека, краще 1 труп ніж 2. Не треба бігти «навпростець» до тіла в лівому ряду, Вас можуть збити інші водії, які частіше відволікаються на факт ДТП, а не стежать за дорогою.

2. Викликайте екстрені служби або попросіть про це оточуючих, щоб не тільки на смартфони знімали.

3. Шукайте свідків, просіть розповісти на відео: що вони бачили, дата час місце, ПІБ, контакти, що як було, це важливо.

4. Шукайте відео з сусідніх будівель, може бути, хтось із водіїв запропонує, буває і таке.

5. У самих учасників реєстраторів зазвичай немає або ховають. Ну якщо тиснули по Києву 120, краще реально спаліть регієстратор разом з картою і не сідайте за кермо.

6. Якщо труп – викликайте на місце адвоката, потратьте гроші, але заощадите більше. Іноді можна по телефону отримати консультацію, дешевше.

7. Ретельно зафіксуйте все навколо на фото і відео: загальні плани, великі плани, учасників, тіло, що як стоїть, валяється і лежить. Це дивно, але в 25% випадків у винуватця взагалі немає нічого.

8. Зніміть де перехід, знаки, освітлення, стан дороги, це все теж важливо і може Вам допомогти.

9. Якщо потерпілий (в результаті труп) біг з горілкою, є запах алкоголю – ретельно це зафіксуйте і стежте, щоб результати експертизи додали до справи. 2 проміле спростять Вам захист в суді.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.