В Авакова відверто прокоментували акцію «євробляхерів»

Час читання: < 1 хв.
0

У четвер, 22 листопада під час наради в МВС заступник глави національної поліції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич доповів про роботу поліції під час акції власників автомобілів на іноземній реєстрації.

«В більшості регіонів акції власників автомобілів на іноземній реєстрації пройшли без грубих порушень. Цього вдалось досягти завдяки належній та своєчасній підготовці керівників поліції в областях, плануванням забезпеченням правопорядку, належній комунікації з організаторами. На жаль, під час спроби активістів у Рівненській області внести свої корективи в формат заходу, постраждав правоохоронець. Однак, чітка та принципова позиція поліції повністю врівноважила гарячі голови окремих учасників», – сказав Олександр Фацевич, інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За словами заступника глави Нацполіції загалом відбулося 54 акції у 23 регіонах України за участю 5,8 тис. учасників (3,4 тис. автомобілів). До поліції надійшло 131 повідомлення про перекриття руху. Водночас до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 18 фактів кримінальних правопорушень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!