Названо АЗС, на яких “бaдяжaть” бензин

1
3629

Підвищення цін палива традиційно негативно позначається на його якості. Деякі АЗС намагаються утримати ціну за рахунок зниження характеристик пального. Інститут споживчих експертиз провів дослідження палива з великих (ОККО, WOG, Укрнафта) та середніх (Parallel, Мотто, Glusko, КЛО, БРСМ-Нафта, Sun Oil, Chipo, Marshall, Avantage 7, Grand petrol) мережевих АЗС, а також одиничних не мережевих. Тестували бензин А-92 євро. Про це повідомляє ТопЖир.

Октанове число

Спочатку перевірили октанове число всіх заправок за допомогою моторного методу. Взірці повинні були набрати не менше 82,5 одиниць і несподівано всі виявилися в межах норми. Ряд “конкурсантів” (Мотто (85,4), Parallel (85,5) і БРСМ-Нафта (85,2) і зовсім виявився 95-м бензином.

Бензол

А ось за кількістю шкідливого для авто бензолу бензин з різних заправок відрізняється сильно. Найменше його виявили в зразках ОККО, WOG, Мотто і Parallel. А в свою чергу в 1,5-2 рази більше норми бензолу виявилося в мережах Екстра, Імпульс і Marshall.

Сірка

Зараз читають  Штрафувати не будуть: в Україні запрацювали “літні” ПДР

Порушення кількості сірки в паливі виявилося в пробах Екстра, Імпульс, Marshall і Avantage 7. В інших – результати в межах норм Евро5.

Етанол

У тих-таки заправках Екстра, Імпульс, Marshall і Avantage 7 були відзначені відхилення від дозволених 5% бензину. Іноді дуже істотні – до 33%.

Висновок

Великі мережеві гравці, для яких продажі неякісного бензину можуть нести великі іміджеві загрози, в цілому показали результати в рамках норми. Не мережеві АЗС і деякі середні мережеві продають некондиційну “бодягу”, яка несе шкоду для авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

1 коментар

  1. та на всіх бадяжать,не переймайтеся тількі велики азс за гроші дають добрі зразки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.