На українському авторинку розгорівся гучний скандал

0
226

Днями близько 200 співробітників Групи компаній “АІС”, які працюють в київських автоцентрах, провели акцію протесту.

Вона пройшла перед офісом Групи компаній DCH Олександра Ярославського і перед Національним агентством України з питань виявлення, пошуку і управління активами, отриманими від корупційних злочинів (АРМА).

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на прес-службу АІС.

Як раніше офіційно заявляла Група компаній “АІС”, ТОВ “РК “Воздвиженка” (входить в DCH) заблокувала роботу ряду автоцентрів “АІС” в Києві, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Чернігові. На нерухоме майно автоцентрів в рамках судових суперечок, які відбуваються, було тимчасово заарештовано і без проведення тендерів передано нац. агентством АРМА в управління ТОВ “РК “Воздвиженка”, яка не веде на об’єктах ніякої господарської діяльності і блокує доступ до майна “АІС”, які не є об’єктом арешту.

За підсумками протиправних дій ТОВ “РК “Воздвиженка” співробітниками “АІС” були підготовлені офіційні звернення до Національної Поліції і АРМА, які станом на сьогодні залишилися без відповіді і відповідної реакції.

З огляду на бездіяльність і свавілля з боку АРМА і DCH перед центральними офісами обох структур були проведені попереджувальні акції протесту співробітників автоцентрів “АІС”.

Зараз читають  В росії через санкції вирішили відновити випуск старих моделей авто

Висунуті вимоги включають:

Негайно розірвати договори між ТОВ “РК “Воздвиженка” і АРМА про управління нерухомим майном автоцентрів і провести чесний відкритий конкурс на управління майном на період проведення розслідувань і судових суперечок.
Втрутитися в ситуацію з незаконним блокуванням автоцентрів з боку ТОВ “РК “Воздвиженка” і відновити функціонування автоцентрів.
ТОВ “РК “Воздвиженка” негайно надати доступ до майна підприємств, які не є об’єктом арешту.
Компаніям, що входять або мають відношення до DCH не брати участь в тендері (конкурсі) на управління нерухомим майном.
Представники DCH побоялися вийти до мітингуючих і замкнулися в офісі. Представники АРМА взяли вимоги протестуючих в роботу, про результат розгляду яких Група компаній “АІС” проінформує громадськість.

У разі продовження спроб блокування роботи Групи компаній “АІС”, акції протесту будуть продовжені в більш масштабному форматі з залученням декількох тисяч співробітників компанії зі всієї країни.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.