Електронний протокол дозволяє автоматизувати робочі процеси та зменшити корупційні ризики. В Україні удосконалено процедуру оформлення порушень Правил дорожнього руху, зокрема перейшли на використання електронних протоколів. Цей крок значно прискорює процес виписування протоколів, забезпечуючи їм таку ж юридичну силу, як у паперових форматах.
Поліцейські оформлюють два примірники електронного протоколу: один вручається водієві під розписку, а інший залишається у правоохоронців і передається до суду разом з іншими матеріалами справи. Це спрощує обмін необхідною інформацією між державними структурами і забезпечує надійність процесу.
Національна поліція пояснює, що використання електронних протоколів сприяє автоматизації та зменшенню корупційних ризиків. Крім того, система автоматично перевіряє особу та транспортний засіб у базах даних на предмет розшуку чи дійсності водійських прав, що покращує ефективність і точність процедур.
Громадяни отримують доступ до інформації про особу чи транспортний засіб через застосунок “Дія”, що спрощує отримання необхідних документів та виключає можливість помилок через нерозбірливий почерк.
Експерт підкреслює, що проведення нульового технічного обслуговування відіграє важливу роль у довговічності та надійності автомобіля.…
Європейський підрозділ Toyota анонсував запуск нового підприємства, яке займатиметься системною переробкою вживаних автомобілів. Основна мета…
Придбання автомобіля з великою кількістю попередніх власників може нести певні ризики. Часті перепродажі транспортного засобу…
Стан шин має безпосередній вплив на безпеку водія та пасажирів, але багато хто не звертає…
Баварський автовиробник продовжує зміцнювати свої позиції у преміальному сегменті електрокарів. У 2024 році BMW реалізувала…
Volvo розширює лінійку своїх кросоверів і готується вивести на ринок нову модель Volvo EX30 2025…
Leave a Comment