Компанія Fisker знову відзначилася і стала ближчою до банкрутства

Час читання: 2 хв.
0
Компанія Fisker знову відзначилася і стала ближчою до банкрутства

Компанія Fisker Inc., що створює електромобілі, допустила дефолт за кредитом у розмірі 3,5 мільйона доларів, що ще більше посилило її фінансові проблеми. Компанія пропустила платіж за кредитом, який був забезпечений лише минулого місяця, що змусило інвестора CVI Investments негайно погасити залишок заборгованості.

Інформація про дефолт була опублікована у формі 8-K, поданій до Комісії з цінних паперів та бірж США. Fisker не змогла здійснити необхідний платіж за тиждень, що закінчився 10 травня. Компанія перебуває під серйозним фінансовим тиском. CVI Investments скористалася своїм правом викупити 100% непогашеного залишку кредиту, а також усі застосовні відсотки, штрафи за прострочення, викупну премію та інші належні суми, випливає з інформації carscoops.com.

Ця фінансова помилка може стати критичним ударом для Fisker, яка зіштовхнулася зі скороченням запасів та фінансовою нестабільністю. Спочатку компанія планувала використати кошти для покриття видатків відповідно до бюджету, затвердженого інвестором, з можливістю збільшення суми кредиту до 7,5 мільйона доларів. Однак тепер це збільшення є малоймовірним, оскільки інвестор дистанціюється від Fisker.

Річна процентна ставка за кредитом, початковий термін погашення якого настав 24 червня, дорівнювала тримісячній забезпеченій ставці фінансування овернайт плюс 12%. Час настання цього дефолту особливо невдалий для Fisker, оскільки компанія зіштовхнулася з проблемою скорочення складських запасів. Минулого місяця Fisker оголосила про те, що модель Ocean Sport була розпродана в Сполучених Штатах, і у продажу залишилися лише дорожчі варіанти Extreme та Ultra. Ці моделі тепер коштують 37 499 і 34 999 доларів відповідно, після значного зниження цін у березні.

Нездатність компанії впоратися з виплатами за кредитами дає сигнал про глибокі фінансові проблеми, які, можливо, буде важко подолати. З розвитком ситуації тиск на Fisker продовжує наростати, наближаючи компанію до критичної точки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!