Nissan відмовився від виробництва нових ДВЗ

Час читання: < 1 хв.
0
Nissan відмовився від виробництва нових ДВЗ

Нещодавнє рішення компанії Nissan припинити розробку нових двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) – це свого роду значне відхилення від стратегії, якої дотримуються деякі з її конкурентів. У той час, як такі компанії, як Toyota, Mazda і Subaru, об’єднують ресурси для розвитку традиційних технологій ДВЗ, Nissan переорієнтується на майбутнє, засноване на електричних силових установках.

Система e-Power, унікальна для Nissan, відрізняється від традиційних гібридів тим, що бензинові двигуни використовуються виключно для заряджання батарей. На відміну від звичайних гібридів, де бензиновий двигун і електромотори надають руху колеса, в e-Power як силова установка використовуються виключно електромотори, а бензиновий двигун грає лише допоміжну роль. Цей підхід підкреслює підвищення ефективності двигуна внутрішнього згоряння, досягнувши показника 50%.

Незважаючи на припинення розробки нових технологій ДВС, Nissan продовжує вдосконалювати та оновлювати існуючі бензинові та дизельні двигуни. Ці зусилля відповідають дедалі суворішим екологічним нормам, забезпечуючи їх дотримання та водночас сприяючи плавному переходу до електрифікації.

Рішення Nissan не означає негайного переходу на повністю електричний модельний ряд автомобілів.

Навпаки, воно означає еволюцію, що дозволяє компанії збалансувати трансформацію модельного ряду і одночасно впоратися зі складнощами переходу до більшої електрифікації з часом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!