Предмети першої необхідності, що завжди мають бути в авто

Час читання: 3 хв.
0
Предмети першої необхідності, що завжди мають бути в авто

Ось важливі питання, які ви повинні задати собі: чи є у вашому автомобілі все необхідне на випадок надзвичайної ситуації? І, про всяк випадок, що у вас завжди повинно бути в машині?

Як би ви не думали, трапляються аварії. Ми можемо заблукати в Забутих богом місцях, проколоти шини або застрягти на дорозі в мороз.

Є кілька речей, які водій завжди повинен мати при собі в машині. Ось список всього, що вам потрібно для підтримки вашого автомобіля в хорошому стані і допоможе вам впоратися з несподіваними труднощами на дорозі.

 1. ЗАПАСНА ШИНА, ГАЙКОВИЙ КЛЮЧ І ДОМКРАТ

Добре, перша річ це насправді три речі. Але так як всі вони потрібні для спільної роботи, то ми їх рахуємо як одну.

Ці три речі – це запасна шина, гайковий ключ і домкрат.

Хоча все більше і більше автомобілів не мають запасних шин, завжди добре мати одну про всяк випадок (або комплект для ремонту шин) від рукою. Зрештою, статистика показує, що тільки у США щосекунди пробивається сім шин, а за рік виходить чимало (а саме 220 мільйонів).

Більшість молоді не знає, як правильно поміняти шину, але вони можуть загуглити це. Проте нема жодного сенсу від знань, якщо нема потрібних інструментів.

Тому перед тим, як кудись їхати, впевніться, що вони у вас є в машині. Також у ваших інтересах перевірити тиск у всіх шинах перед тим як їхати не залежно від того куди, чи в супермаркет, чи в подорож.

 1. РІДИНИ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

Наступна річ, яку ви завжди маєте підтримувати – це правильне обслуговування рідин автомобіля.  Вам не потрібно постійно возити з собою всі можливі рідини, але треба час від часу їх перевіряти.

П’ять основних рідин, за якими вам потрібно стежити:

 • Моторне масло
 • Охолоджуюча рідина
 • Рідина для гідропідсилювача керма
 • Гальмівна рідина
 • Трансмісійне масло

Кожну з цих рідин потрібно заміняти з різним рекомендованим інтервалом. Наприклад, загальновідомо, що машинне мастило потрібно міняти приблизно що 5 000 км ( хоча дехто може сказати, що навіть що 8 000 км у новіших автомобілях). Найкраще перевірити посібник користувача вашого автомобіля, щоб точно виміряти час.

 1. АПТЕЧКА

Ця річ зрозуміла без пояснень- кожен повинен мати аптечку у своєму автомобілі. Не тільки на випадок нещасного випадку, але й тому, що життя любить підсунути свиню. Вам можливо буде потрібно заклеїти пластиром пухир чи прочистити рану, особливо  коли ви подорожуєте з дітьми.

ОСЬ ЩО МАЄ БУТИ У ВАШІЙ АПТЕЧЦІ, ЩОБ ВОНА БУЛА ДОБРЕ УКОМПЛЕКТОВАНА:

 • Пластир для порізів
 • Бинт для перев’язки ран
 • Булавки для закріплення пов’язок
 • Скоч
 • Антибіотична мазь
 • Антисептична мазь від запалень і висипок
 • Антисептичні серветки для дезінфекції рук
 • Знеболювальні таблетки
 • Вата і ватні палички
 • Термометр
 • Пінцет
 • Вигнуті ножиці
 • Голка
 • Атисептик

На щастя, не обов’язково самому окремо купляти ці речі, у продажу є багато вже готових аптечок. Укомплектована і готова для використання аптечка – це найкращий спосіб підготуватися до всіх надзвичайних ситуацій під час подорожей.

 1. ЛІХТАРИК

Ліхтарик – це ваш друг під час будь-яких нічних поїздок. Переконайтеся, що у вас завжди один валяється у машині, хоча рекомендують тактичні ліхтарі, але добре мати принаймні кишеньковий ліхтарик у бардачку.  Ліхтарик під рукою забезпечить вашу мобільність вночі і дозволить допомогти іншим при потребі.

 1. ВІДЕОРЕЄСТРАТОР

Багатьом здається, що відеореєстратори — новітня техніка, але їхні продажі ростуть по всьому світу і передбачається ще більший ріст на наступні п’ять років.

І це не без причини, адже наявність відеореєстратора, як наприклад BlackVue моделі  DR900S-2CH з якістю 4К UHD і можливістю підтримки Cloud, у вашому автомобілі покращить рівень його захисту і забезпечить вам душевний спокій на дорозі.

Існує багато практичних застосувань для відеореєстратора: для забезпечення доказів у випадку аварії чи щоб записати відео своєї подорожі для нащадків. Відеореєстратор – це єдиний технічний пристрій, який вам варто завжди мати ввімкненим в автомобілі.

 1. КОМПЛЕКТАЦІЯ ЗГІДНО ЗАКОНОДАВСТВА

Не всі знають, але за законом вимагається  наявність деяких речей в автомобілі і вони варіюються в різних країнах.

Наприклад, у Великій Британії закон вимагає, що кожен автомобіль має бути оснащеним набір лампочок, аптечка, знак аварійної зупинки і вогнегасник. Для порівняння, у Польщі вам тільки потрібно знак аварійної зупинки і вогнегасник.

У деяких країнах необхідно мати свідоцтво про реєстрацію автомобіля, а в інших – навпаки це заборонено. Тому перед тим, як вирушати до іншої країни, варто перевірити місцеві закони і актуальні правила.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.