Американська військово-виробнича компанія Adefense уклала партнерство з національними розробниками технологій автономного керування для створення автономних військових транспортних засобів, в результаті чого Textron Systems і Kodiak Robotics оголосили про співпрацю у створенні військових наземних транспортних засобів, спеціально призначених для роботи без водія.
Технологічна компанія Kodiak Robotics, що фокусується на автономних транспортних засобах, інтегрує свою провідну в галузі автономну систему у спеціально створений прототип військової машини без екіпажу компанії Textron Systems, яка має великий досвід розробки повітряних, наземних і морських транспортних засобів. Ця співпраця також знаменує першу інтеграцію автономної безпілотної технології Kodiak в транспортний засіб.
Textron Systems має більш ніж 30-річний досвід роботи в наземних, повітряних та морських системах без екіпажу, від проектування до інтеграції та виробництва, має активну підтримку Міністерства оборони США, бере участь у багатьох спільних проектах з американськими військовими та їх союзниками на Заході. “Інтеграція автомобіля Textron Systems з автономним програмним забезпеченням Kodiak на базі штучного інтелекту та новаторськими модулями DefensePods є важливим кроком уперед у створенні автономної транспортної системи”, зазначають у Textron Systems.
Дві американські компанії, які об’єдналися в спільному проекті, мають намір продемонструвати безпілотні автомобілі до кінця 2024 року. Після цього компанії вивчать майбутні можливості як з Пентагоном, так і збройними силами інших союзних країн, оскільки вони прагнуть прискорити впровадження автоматизації у наземну військову техніку, наголошується в інформаційних повідомленнях указних компаній. На їхню думку, використання безпілотних транспортних засобів для виконання складних завдань із високим рівнем ризику в польових умовах допоможе військовим США вберегти військовослужбовців від небезпеки, одночасно зміцнюючи національну безпеку та військову логістику.
“Майбутнє автономних військових наземних транспортних засобів – за розробниками технологій подвійного призначення, такими як Kodiak, які працюють з лідерами галузі, серед яких Textron Systems”, вказує керівництво компанії Kodiak. “Співпраця з Textron Systems дозволить нам продемонструвати можливості безпілотної технології Kodiak на базі штучного інтелекту у військових умовах та на бездоріжжі. Разом ми зможемо впровадити нові можливості у наземні системи, забезпечуючи військовим необхідну функціональну діяльність, сказав Дон Бернетт, засновник та генеральний директор Kodiak. Майбутні безпілотні військові автомобілі будуть оснащені тією ж технологією, яка використовується в автономних далекомагістральних вантажівках Kodiak. Ці автомобілі пройшли перевірку протягом майже 3 мільйонів миль експлуатації у реальних умовах”.
Стало відомо, що DefensePods, вдосконалена та адаптована версія змінних сенсорних модулів Kodiak, також буде інтегрована до автономних транспортних засобів. Розроблені для використання у військових цілях, DefensePods є готовими апаратними корпусами, в які вбудовані датчики, необхідні для автономного водіння.
Компанія Kodiak представила свій перший безпілотний випробувальний автомобіль у грудні 2023 року. На Ford F-150 було встановлено автономну систему Kodiak Driver. Автомобіль був оснащений автономним обладнанням та програмним забезпеченням, необхідними для управління військовою наземною машиною.
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
На заході Tech Days у Ландсхуті марка BMW поділилася першими подробицями щодо розробки нових електричних…
Шанхайське видання Leixing Pindao склало рейтинг електромобілів за швидкістю зарядки, протестувавши 26 моделей із пробігом…
BMW представила прототип Vision Vehicle із передовою системою управління Heart of Joy, яку компанія вважає…
Leave a Comment