ТОП-5 автомобілів з пробігом, які привозять в Україну зі США

Час читання: 2 хв.
0

За даними “Укравтопрому”, в 2024 році в Україні було зареєстровано 4 майже 3700 старих автомобілів з США.Це приблизно в 2023 рази більше, ніж за той же місяць в 2 рази. Серед них електричний седан Tesla Model 3 став бестселером.

Зокрема, 408 електромобілів Tesla Model 3 отримали “реєстрацію” в Україні минулого місяця.

Друге місце в топ-5 найпопулярніших автомобілів в Україні з США займає електричний кросовер Tesla model Y. 313, Tesla model Y з США використовує електричний кросовер, зареєстрований минулого місяця в нашій країні.

У 2024 році 4-е місце серед старих автомобілів, які українці найчастіше привозили з США за 3-й місяць, зайняв кросовер Ford Escape (246). Позашляховик Jeep Cherokee (232) займає 4-е місце, а Volkswagen Passat (210) – 5-е.

У 2024 році середній вік автомобілів із США, які отримали “реєстрацію” в Україні, становив 6 років. Українці найчастіше купують бензинові автомобілі на американських онлайн-аукціонах (47%). На електромобілі припадає 34%, на гібридні автомобілі та автомобілі з ГБО – 7%. Решта припадає на дизельні автомобілі. Дизельні автомобілі не користуються популярністю в Америці, тому деякі з них невеликі.

Українці купують десятки тисяч автомобілів на американських онлайн-аукціонах, незважаючи на логістичні проблеми, навіть під час війни з російськими окупантами. Чому? Цьому є кілька пояснень. По-перше, ви можете купити практично нову модель за доступною ціною. По-друге, ви можете купити автомобіль з меншим пробігом. По-третє, ви можете купити автомобіль з великою кількістю комплектацій. По-четверте, вживані автомобілі з США часто дешевші, ніж у Європі. По-п’яте, в США ви можете придбати моделі, які не продаються в Україні та Європі.

Раніше юрист Іван Казачук повідомив, що битий автомобіль з США буде розмитнений в мобільному додатку Dia таким чином, щоб він не був битим, тобто знаходився в повністю справному стані.

Розмитнення автомобілів із застосуванням Dia, швидше за все, буде введена до кінця 2024 року. Це передбачено законопроектом № 10380, який народні депутати Верховної Ради вже прийняли в першому читанні. Пропонується ввести розмитнення автомобілів через” ДВД”, але замість цього також пропонується залишити розмитнення автомобілів на митниці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!